Кількість
|
Вартість
|
||
|
Саме їх індіанці іменували "дарма небес", а в сучасному світі їх знають під назвою "бразильський горіх".
Бертоліття плодоносить лише у незайманих лісах і не придатна до розведення на плантаціях. Для видобутку бразильського горіха люди долають величезні відстані по джунглях та збирають його повністю вручну. Це накладає свій відбиток на підсумкову вартість товару.
Продукт надзвичайно багатий на мінеральні речовини. У кожному горіху міститься велика кількість клітковини та білка, магнію, фосфору, селену, тіаміну, заліза, кальцію, марганцю, калію, міді та цинку. Крім цього у продукті присутні вітаміни А, Е та В6, а також жирні кислоти омега-3 та омега-6. Бразильський горіх містить від 96 мкг селену, тоді як інші види горіхів - лише 1 мкг. Мікроелемент необхідний організму багатьох процесів. Він бере участь в обміні речовин, зростанні клітин, роботі щитовидної залози. Селен зміцнює імунітет, впливає на репродукцію, покращує роботу печінки та підшлункової залози.
Щоб зрозуміти, чи корисний бразильський горіх, достатньо подивитися на дослідження вчених. Було доведено, що селен у складі продукту значно зменшує ризик захворювань на щитовидну залозу. А поєднання мікроелементу з вітаміном Е та фенолами дає протизапальний ефект, очищає організм та гальмує процеси старіння.